Форум за телевизията такава каквато е

В БЪЛГАРИЯ НЯМА ВСЕ ОЩЕ НИКАКАКВО ПРАВОСЪДИЕ

С Игор Карбовски на къси дълги

Та какво трябваше да направя се чудя :

Анкетата свършва на Сря Дек 09, 2009 2:27 pm

да не правя нищо и да ме отвлекът да ме пребит и да ме върнат
0
Няма гласували
да бях направил срещата и да пребият другия човек
0
Няма гласували
това което направих :)
0
Няма гласували

Общо гласове : 0

Мнениеот vasil » Нед Ное 29, 2009 2:27 pm

на 27,11,2009 към 7 вечерта до мен спряха едни типове и ми казаха ако не си уреда среща с един човек и не им кажа кога и каде е срещата утре ще те натоварим в колата и ще се повозим аз се опитах да кажа нещо но те ме заплашиха че още сега ще ме качът аз им казах че ще направя срещата и те си тръгнаха. на следващия ден отидох в първо районо и си подадох жалбата при криминалните момчетата веднага раегираха казаха ми направи срещата и те като доидат ние ще ги заклучим. Направих аз срещата хората доидоха нахлуха криминалните заклучиха ги тожа става на 28.11.2009 сичко точно ,човека с които трябваше да си направя среща също пусна жалба защото и друг път са го причаквали и са го заплашвали , обажда ми се след 3 часа след задържането и ми казва че на онзи човек жалбата отбадала защото нямало нищо конкретно а на мен трябвало да ми напревят психо експертиза дали съм бил достатачно исплашен и ако сум бил достатачно исплашен са щяли да ги задържат ако ли не днес в 3ч ги пускат днес ми се обажда същия криминален и ми каза че няма смисал от психо експертиза че щяли да ги пуснат но щяли да ги предопредът вече да не ме закачали и от цялата история от този момент на сам нестига че може да ме пребият тея господа след като ги пуснат пък си имат и сериозен повод .

вариант 1:да не правя нищо и да ме отвлекът да ме пребит и да ме върнат
вариант 2 : да бях направил срещата и да пребият другия човек
вариант 3: това което направих :)

И какво да правя сега ?

vasil

Назад към Отечествен фронт