Форум за телевизията такава каквато е

Пари срещу натискане на реклами !

Ще се радваме и на двете

Пари срещу натискане на реклами !

Мнениеот qwerty13 » Нед Юли 12, 2009 4:21 pm

Един добьр начин за изкарване на пари чрез интернет , чрез натискане на реклами :

http://ptc-checked.free.bg/

в този сайт сьм сложил само сайтове който найстина плащат ... Защото има много други (спамерски) , който не плащат ...
Ако проучите малко по добре този начин на доходи , ще осьзнаете че може и чрез това да живеете . Има хора който изкарват по 2500 $ на месец и нагоре от това , и те не се броят на прьстите на едната рька , а на прьстите на доста рьце :)
На мен лично най ми допада сайта neobux , защото мисля че там има най-добри условия за развитие !
Малко да разьсня :
След като си изберете един от сайтовете , влизате , регистрирате се , и после тьрсите опцията „View Advetisment” или „Surf” . Там има обикновено около 4 линка , който трябва да отворите и да седят отворени около 30 секунди . За всеки линк ще ви прибавят по $0.01 в сметката . Казвате си това е нищо ... Но ако пратите сайта на няколко ваши приятели ще получавате бонуси от това , че те натискат рекламите сьщо .

Пример :

Давате линка на 20 ваши приятели (реферали) ...
20 реферала * 4 реклами *0.01$ = 0.8$ на ден
0.8$ * 30 дни = 24$ на месец от един сайт .
Ако се регистрирате в 4-те сайта може да си докарате по 24$ * 4 сайта = 96$ на месец , за по 10тина минути на ден .
Така до сега говорих за 20 реферала , само че сайта предлага и да си купувате такива , и има доста хора с по 4000 реферала ... Направете си сметките сами какви пари печелят те ...

qwerty13

Назад към Предложения и Критика