Форум за телевизията такава каквато е

Програмата на игрите Vancouver 2010 :

Всичко за олимиадата
- стартове , класиране и България преди всичко

Програмата на игрите Vancouver 2010 :

Мнениеот arsenal » Вто Яну 05, 2010 2:23 pm

February 12, 2010
9:00 - Ski Jumping - NH Individual Trial Qualification
10:00 - Ski Jumping - NH Individual Qualification Round
18:00 - General - Opening Ceremony
February 13, 2010
8:30 - Ski Jumping - NH Individual Trial for Competition
9:45 - Ski Jumping - NH Individual 1st Round
Medal Event
10:45* - Ski Jumping - NH Individual Final Round
Medal Event
11:45 - Alpine Skiing - Men's Downhill
Sweden vs Switzerland
12:00 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group A Game 1
Medal Event
12:00 - Speed Skating - Men's 5000 m
Medal Event
13:00 - Biathlon - Women's 7.5 km Sprint
16:30 - Freestyle Skiing - Ladies' Moguls Qualification
Canada vs Slovakia
17:00 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group A Game 2
17:00 - Luge - Men's Singles Run 1
17:00 - Short Track - Men's 1500 m Heats
17:45 - Short Track - Ladies' 500 m Heats
18:24 - Short Track - Men's 1500 m Semifinals
18:49 - Short Track - Ladies' 3000 m Relay Semifinals
19:00* - Luge - Men's Singles Run 2
Medal Event
19:18 - Short Track - Men's 1500 m Finals
Medal Event
19:30 - Freestyle Skiing - Ladies' Moguls Final
February 14, 2010
9:00 - Nordic Combined - Individual NH/10 km CC - Trial Round
10:00 - Alpine Skiing - Ladies' Super Combined Downhill
10:00 - Nordic Combined - Individual NH/10 km CC - Competition Round
Medal Event
11:15 - Biathlon - Men's 10 km Sprint
United States vs China
12:00 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group B Game 3
Medal Event
13:00 - Alpine Skiing - Ladies' Super Combined Slalom
13:00 - Luge - Men's Singles Run 3
Medal Event
13:00 - Speed Skating - Ladies' 3000 m
Medal Event
13:45 - Nordic Combined - Individual NH/10 km CC - 10 km
14:30 - Freestyle Skiing - Men's Moguls Qualification
Medal Event
15:00* - Luge - Men's Singles Run 4
16:30 - Figure Skating - Pairs Short Program
Finland vs Russian Federation
16:30 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group B Game 4
Medal Event
17:30 - Freestyle Skiing - Men's Moguls Final
February 15, 2010
Medal Event
10:00 - Cross-Country Skiing - Ladies' 10 km Free
10:30 - Snowboard - Men's Snowboard Cross Qualification
Medal Event
12:30 - Cross-Country Skiing - Men's 15 km Free
14:00 - Snowboard - Men's Snowboard Cross 1/8 Finals
14:26 - Snowboard - Men's Snowboard Cross Quarterfinals
Switzerland vs Canada
14:30 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group A Game 5
14:42 - Snowboard - Men's Snowboard Cross Semifinals
Medal Event
14:53 - Snowboard - Men's Snowboard Cross Finals
15:30 - Speed Skating - Men's 500 m Race 1 of 2
Medal Event
17:00 - Figure Skating - Pairs Free Skating
17:00 - Luge - Women's Singles Run 1
Medal Event
17:28 - Speed Skating - Men's 500 m Race 2 of 2
18:30* - Luge - Women's Singles Run 2
Sweden vs Slovakia
19:00 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group A Game 6
February 16, 2010
Great Britain vs Sweden
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 1
Norway vs Canada
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 1
United States vs Germany
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 1
Switzerland vs Denmark
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 1
10:00 - Alpine Skiing - Men's Super Combined Downhill
10:00 - Snowboard - Ladies' Snowboard Cross Qualification
Medal Event
10:30 - Biathlon - Women's 10 km Pursuit
United States vs Switzerland
12:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group A Game 1
12:15 - Snowboard - Ladies' Snowboard Cross Quarterfinals
12:29 - Snowboard - Ladies' Snowboard Cross Semifinals
Medal Event
12:40 - Snowboard - Ladies' Snowboard Cross Finals
Medal Event
12:45 - Biathlon - Men's 12.5 km Pursuit
13:00 - Luge - Women's Singles Run 3
13:00 - Speed Skating - Ladies' 500 m Race 1 of 2
Medal Event
13:30 - Alpine Skiing - Men's Super Combined Slalom
United States vs Japan
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 1
Denmark vs Sweden
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 1
Germany vs Russian Federation
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 1
Canada vs Switzerland
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 1
Russian Federation vs United States
14:30 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group B Game 7
Medal Event
14:30* - Luge - Women's Singles Run 4
Medal Event
14:52 - Speed Skating - Ladies' 500 m Race 2 of 2
16:15 - Figure Skating - Men Short Program
Canada vs Norway
16:30 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group A Game 2
Canada vs Germany
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 2
China vs France
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 2
United States vs Norway
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 2
Finland vs China
19:00 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group B Game 8
Russian Federation vs Latvia
21:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group B Game 3
February 17, 2010
China vs Great Britain
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 2
Germany vs United States
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 2
Switzerland vs Sweden
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 2
Japan vs Canada
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 2
10:15 - Cross-Country Skiing - Ladies' Individual Sprint Classic Qualification
10:45 - Cross-Country Skiing - Men's Individual Sprint Classic Qualification
Medal Event
11:00 - Alpine Skiing - Ladies' Downhill
Finland vs Belarus
12:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group C Game 4
12:30 - Cross-Country Skiing - Ladies' Individual Sprint Classic Quarterfinals
12:55 - Cross-Country Skiing - Men's Individual Sprint Classic Quarterfinals
13:05 - Snowboard - Men's Halfpipe Qualification
13:20 - Cross-Country Skiing - Ladies' Individual Sprint Classic Semifinals
13:30 - Cross-Country Skiing - Men's Individual Sprint Classic Semifinals
Medal Event
13:45 - Cross-Country Skiing - Ladies' Individual Sprint Classic Finals
Medal Event
13:55 - Cross-Country Skiing - Men's Individual Sprint Classic Finals
Great Britain vs France
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 3
United States vs Switzerland
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 3
Denmark vs China
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 3
Germany vs Sweden
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 3
Canada vs Sweden
14:30 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group A Game 9
Medal Event
16:00 - Speed Skating - Men's 1000 m
Sweden vs Germany
16:30 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group C Game 5
17:00 - Luge - Doubles' Run 1
17:00 - Short Track - Ladies' 500 m Quarterfinals
17:15 - Snowboard - Men's Halfpipe Semifinals
17:27 - Short Track - Men's 1000 m Heats
Medal Event
18:00* - Luge - Doubles' Run 2
18:14 - Short Track - Ladies' 500 m Semifinals
18:35 - Short Track - Men's 5000 m Relay Semifinals
Russian Federation vs Denmark
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 3
Great Britain vs Sweden
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 3
China vs Switzerland
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 3
Slovakia vs Switzerland
19:00 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group A Game 10
Medal Event
19:07 - Short Track - Ladies' 500 m Finals
Medal Event
19:15 - Snowboard - Men's Halfpipe Finals
Czech Republic vs Slovakia
21:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group B Game 6
February 18, 2010
Denmark vs United States
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 4
Germany vs Norway
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 4
Canada vs Sweden
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 4
Great Britain vs Switzerland
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 4
Medal Event
10:00 - Biathlon - Women's 15 km Individual
United States vs Norway
12:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group A Game 7
12:30 - Snowboard - Ladies' Halfpipe Qualification
Medal Event
13:00 - Biathlon - Men's 20 km Individual
Medal Event
13:00 - Speed Skating - Ladies' 1000 m
Canada vs Germany
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 4
China vs Japan
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 4
Russian Federation vs Great Britain
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 4
Denmark vs United States
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 4
United States vs Finland
14:30 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group B Game 11
16:00 - Skeleton - Women's Heat 1
16:00 - Snowboard - Ladies' Halfpipe Semifinals
Switzerland vs Canada
16:30 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group A Game 8
Medal Event
17:00 - Figure Skating - Men Free Skating
17:00* - Skeleton - Women's Heat 2
Medal Event
18:00 - Snowboard - Ladies' Halfpipe Finals
18:30 - Skeleton - Men's Heat 1
Sweden vs China
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 5
Great Britain vs Denmark
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 5
Norway vs Switzerland
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 5
France vs Canada
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 5
China vs Russian Federation
19:00 - Ice Hockey - Women's Preliminary Round - Group B Game 12
19:45* - Skeleton - Men's Heat 2
Slovakia vs Russian Federation
21:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group B Game 9
February 19, 2010
8:30 - Ski Jumping - LH Individual Trial Qualification
Germany vs Great Britain
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 5
Russian Federation vs United States
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 5
China vs Denmark
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 5
10:00 - Ski Jumping - LH Individual Qualification Round
Medal Event
11:30 - Alpine Skiing - Men's Super-G
Belarus vs Sweden
12:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group C Game 10
Medal Event
13:00 - Cross-Country Skiing - Ladies' 15 km Pursuit (7.5Classic+7.5Free)
Germany vs Switzerland
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 6
Denmark vs Canada
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 6
France vs United States
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 6
Norway vs China
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 6
15:45 - Skeleton - Women's Heat 3
Czech Republic vs Latvia
16:30 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group B Game 11
16:45 - Figure Skating - Ice Dance - Compulsory Dance
Medal Event
16:45* - Skeleton - Women's Heat 4
18:20 - Skeleton - Men's Heat 3
Denmark vs Canada
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 6
Sweden vs China
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 6
Great Britain vs Japan
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 6
Switzerland vs Russian Federation
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 6
Medal Event
19:30* - Skeleton - Men's Heat 4
Finland vs Germany
21:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group C Game 12
February 20, 2010
Norway vs Denmark
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 7
France vs Germany
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 7
China vs Great Britain
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 7
Sweden vs United States
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 7
Medal Event
10:00 - Alpine Skiing - Ladies' Super-G
10:00 - Freestyle Skiing - Ladies' Aerials Qualification Jump 1
10:00 - Ski Jumping - LH Individual Trial for Competition
10:50* - Freestyle Skiing - Ladies' Aerials Qualification Jump 2
11:30 - Ski Jumping - LH Individual 1st Round
Norway vs Switzerland
12:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group A Game 13
Medal Event
12:30* - Ski Jumping - LH Individual Final Round
Medal Event
13:30 - Cross-Country Skiing - Men's 30 km Pursuit (15Classic+15Free)
Sweden vs Russian Federation
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 7
United States vs Great Britain
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 7
Denmark vs Switzerland
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 7
Germany vs China
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 7
14:30 - Ice Hockey - Women's Classifications - Game 13
Medal Event
16:15 - Speed Skating - Men's 1500 m
Latvia vs Slovakia
16:30 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group B Game 14
17:00 - Bobsleigh - Two-Man Heat 1
17:45 - Short Track - Ladies' 1500 m Heats
18:29 - Short Track - Men's 1000 m Quarterfinals
18:30* - Bobsleigh - Two-Man Heat 2
18:59 - Short Track - Ladies' 1500 m Semifinals
Switzerland vs China
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 8
Sweden vs France
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 8
Canada vs Great Britain
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 8
19:00 - Ice Hockey - Women's Classifications - Game 14
19:28 - Short Track - Men's 1000 m Semifinals
Medal Event
19:51 - Short Track - Ladies' 1500 m Finals
Medal Event
20:05 - Short Track - Men's 1000 m Finals
Germany vs Belarus
21:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group C Game 15
February 21, 2010
Great Britain vs Switzerland
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 8
Germany vs Denmark
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 8
Canada vs United States
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 8
Russian Federation vs Japan
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 8
9:15 - Freestyle Skiing - Men's Ski Cross Qualification
10:00 - Alpine Skiing - Men's Giant Slalom 1st Run
Medal Event
10:45 - Biathlon - Men's 15 km Mass Start
Russian Federation vs Czech Republic
12:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group B Game 16
12:15 - Freestyle Skiing - Men's Ski Cross 1/8 Finals
12:48* - Freestyle Skiing - Men's Ski Cross Quarterfinals
Medal Event
13:00 - Biathlon - Women's 12.5 km Mass Start
13:07* - Freestyle Skiing - Men's Ski Cross Semifinals
Medal Event
13:18* - Freestyle Skiing - Men's Ski Cross Finals
13:30 - Bobsleigh - Two-Man Heat 3
Medal Event
13:45 - Alpine Skiing - Men's Giant Slalom 2nd Run
United States vs Great Britain
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 9
Norway vs Sweden
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 9
Switzerland vs Canada
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 9
Denmark vs Germany
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 9
Medal Event
14:45* - Bobsleigh - Two-Man Heat 4
Medal Event
15:00 - Speed Skating - Ladies' 1500 m
16:15 - Figure Skating - Ice Dance - Original Dance
Canada vs United States
16:40 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group A Game 17
China vs Canada
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 9
Japan vs Germany
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 9
United States vs Sweden
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 9
Sweden vs Finland
21:00 - Ice Hockey - Men's Preliminary Round - Group C Game 18
February 22, 2010
8:30 - Ski Jumping - Team Trial Round
France vs Norway
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 10
Canada vs United States
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 10
Germany vs China
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 10
Switzerland vs Sweden
9:00 - Curling - Men's Round Robin Session 10
10:00 - Ski Jumping - Team 1st Round
10:45 - Cross-Country Skiing - Ladies' Team Sprint Free Semifinal 1
Medal Event
10:45* - Ski Jumping - Team Final Round
11:10 - Cross-Country Skiing - Ladies' Team Sprint Free Semifinal 2
11:35 - Cross-Country Skiing - Men's Team Sprint Free Semifinal 1
12:00 - Cross-Country Skiing - Men's Team Sprint Free Semifinal 2
12:00 - Ice Hockey - Women's Play-offs Semifinals - Game 15
Medal Event
13:00 - Cross-Country Skiing - Ladies' Team Sprint Free Final
Medal Event
13:25 - Cross-Country Skiing - Men's Team Sprint Free Final
Russian Federation vs China
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 10
Japan vs Switzerland
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 10
Sweden vs Canada
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 10
Great Britain vs Denmark
14:00 - Curling - Women's Round Robin Session 10
14:00 - Ice Hockey - Women's Classifications - 7th/8th - Game 16
Medal Event
16:45 - Figure Skating - Ice Dance - Free Dance
17:00 - Ice Hockey - Women's Play-offs Semifinals - Game 17
18:00 - Freestyle Skiing - Men's Aerials Qualification Jump 1
18:50* - Freestyle Skiing - Men's Aerials Qualification Jump 2
Germany vs Great Britain
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 11
France vs Denmark
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 11
China vs United States
19:00 - Curling - Men's Round Robin Session 11
19:00 - Ice Hockey - Women's Classifications - 5th/6th - Game 18
February 23, 2010
Japan vs Sweden
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 11
Switzerland vs Germany
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 11
United States vs China
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 11
Canada vs Great Britain
9:00 - Curling - Women's Round Robin Session 11
9:00 - Nordic Combined - Team/4x5 km CC - Trial Round
10:00 - Nordic Combined - Team/4x5 km CC - Competition Round
10:30 - Freestyle Skiing - Ladies' Ski Cross Qualification
Medal Event
11:00 - Speed Skating - Men's 10000 m
Medal Event
11:30 - Biathlon - Women's 4x6 km Relay
12:00 - Ice Hockey - Men's Play-offs Qualifications - Game 19
13:00 - Freestyle Skiing - Ladies' Ski Cross 1/8 Finals
Medal Event
13:00 - Nordic Combined - Team/4x5 km CC - 4x5 km Relay
13:33* - Freestyle Skiing - Ladies' Ski Cross Quarterfinals
13:52* - Freestyle Skiing - Ladies' Ski Cross Semifinals
China vs Canada
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 12
Sweden vs Denmark
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 12
Great Britain vs Norway
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 12
Switzerland vs France
14:00 - Curling - Men's Round Robin Session 12
Medal Event
14:03* - Freestyle Skiing - Ladies' Ski Cross Finals
16:30 - Figure Skating - Ladies Short Program
16:30 - Ice Hockey - Men's Play-offs Qualifications - Game 20
17:00 - Bobsleigh - Women's Heat 1
18:00* - Bobsleigh - Women's Heat 2
Switzerland vs United States
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 12
Canada vs Russian Federation
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 12
Japan vs Denmark
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 12
Sweden vs Germany
19:00 - Curling - Women's Round Robin Session 12
19:00 - Ice Hockey - Men's Play-offs Qualifications - Game 21
21:00 - Ice Hockey - Men's Play-offs Qualifications - Game 22
February 24, 2010
9:00 - Curling - Men's Tie-breaker Session 1
9:00 - Curling - Women's Tie-breaker Session 1
10:00 - Alpine Skiing - Ladies' Giant Slalom 1st Run
Medal Event
11:15 - Cross-Country Skiing - Men's 4x10 km Relay Classic/Free
12:00 - Ice Hockey - Men's Play-offs Quarterfinals - Game 23
Medal Event
13:00 - Speed Skating - Ladies' 5000 m
Medal Event
13:15 - Alpine Skiing - Ladies' Giant Slalom 2nd Run
14:00 - Curling - Men's Tie-breaker Session 2
14:00 - Curling - Women's Tie-breaker Session 2
16:30 - Ice Hockey - Men's Play-offs Quarterfinals - Game 24
17:00 - Bobsleigh - Women's Heat 3
17:00 - Short Track - Ladies' 1000 m Heats
17:47 - Short Track - Men's 500 m Heats
Medal Event
18:00* - Bobsleigh - Women's Heat 4
Medal Event
18:26 - Short Track - Ladies' 3000 m Relay Finals
19:00 - Curling - Men's Tie-breaker Session 3
19:00 - Curling - Women's Tie-breaker Session 3
19:00 - Ice Hockey - Men's Play-offs Quarterfinals - Game 25
19:30 - Freestyle Skiing - Ladies' Aerials Final - Jump 1
Medal Event
19:58* - Freestyle Skiing - Ladies' Aerials Final - Jump 2
21:00 - Ice Hockey - Men's Play-offs Quarterfinals - Game 26
February 25, 2010
9:00 - Curling - Women's Semifinal
9:00 - Curling - Women's Semifinal
9:00 - Nordic Combined - Individual LH/10 km CC - Trial Round
10:00 - Nordic Combined - Individual LH/10 km CC - Competition Round
Medal Event
11:00 - Cross-Country Skiing - Ladies' 4x5 km Relay Classic/Free
Medal Event
11:00 - Ice Hockey - Women's Bronze Medal Game - Game 19
Medal Event
13:00 - Nordic Combined - Individual LH/10 km CC - 10 km
14:00 - Curling - Men's Semifinal
14:00 - Curling - Men's Semifinal
Medal Event
15:30 - Ice Hockey - Women's Gold Medal Game - Game 20
Medal Event
17:00 - Figure Skating - Ladies Free Skating
18:00 - Freestyle Skiing - Men's Aerials Final - Jump 1
Medal Event
18:28* - Freestyle Skiing - Men's Aerials Final - Jump 2
February 26, 2010
Medal Event
9:00 - Curling - Women's Bronze Medal Game
10:00 - Alpine Skiing - Ladies' Slalom 1st Run
10:00 - Snowboard - Ladies' PGS Qualification Run
10:34 - Snowboard - Ladies' PGS Elimination Run
Medal Event
11:30 - Biathlon - Men's 4x7.5 km Relay
12:00 - Ice Hockey - Men's Play-offs Semifinals - Game 27
12:15 - Snowboard - Ladies' PGS 1/8 Finals
12:30 - Speed Skating - Men's Team Pursuit Quarterfinals
12:51 - Snowboard - Ladies' PGS Quarterfinals
13:00 - Bobsleigh - Four-Man Heat 1
13:13 - Snowboard - Ladies' PGS Semifinals
13:20 - Speed Skating - Ladies' Team Pursuit Quarterfinals
Medal Event
13:27 - Snowboard - Ladies' PGS Finals
Medal Event
13:30 - Alpine Skiing - Ladies' Slalom 2nd Run
14:07 - Speed Skating - Men's Team Pursuit Semifinals
14:30* - Bobsleigh - Four-Man Heat 2
Medal Event
15:00 - Curling - Women's Gold Medal Game
18:00 - Short Track - Men's 500 m Quarterfinals
18:14 - Short Track - Ladies' 1000 m Quarterfinals
18:30 - Ice Hockey - Men's Play-offs Semifinals - Game 28
18:45 - Short Track - Men's 500 m Semifinals
18:53 - Short Track - Ladies' 1000 m Semifinals
Medal Event
19:16 - Short Track - Men's 500 m Finals
Medal Event
19:26 - Short Track - Ladies' 1000 m Finals
Medal Event
19:52 - Short Track - Men's 5000 m Relay Finals
February 27, 2010
Medal Event
9:00 - Curling - Men's Bronze Medal Game
10:00 - Alpine Skiing - Men's Slalom 1st Run
10:00 - Snowboard - Men's PGS Qualification Run
10:34 - Snowboard - Men's PGS Elimination Run
Medal Event
11:45 - Cross-Country Skiing - Ladies' 30 km, Mass Start Classic
12:15 - Snowboard - Men's PGS 1/8 Finals
12:30 - Speed Skating - Ladies' Team Pursuit Semifinals
12:51 - Snowboard - Men's PGS Quarterfinals
12:51 - Speed Skating - Men's Team Pursuit Final D
12:57 - Speed Skating - Men's Team Pursuit Final C
13:00 - Bobsleigh - Four-Man Heat 3
13:13 - Snowboard - Men's PGS Semifinals
13:13 - Speed Skating - Ladies' Team Pursuit Final D
13:19 - Speed Skating - Ladies' Team Pursuit Final C
Medal Event
13:27 - Snowboard - Men's Parallel Giant Slalom Finals
Medal Event
13:45 - Alpine Skiing - Men's Slalom 2nd Run
Medal Event
13:49 - Speed Skating - Men's Team Pursuit Final B
Medal Event
13:55 - Speed Skating - Men's Team Pursuit Final A
Medal Event
14:12 - Speed Skating - Ladies' Team Pursuit Final B
Medal Event
14:15* - Bobsleigh - Four-Man Heat 4
Medal Event
14:17 - Speed Skating - Ladies' Team Pursuit Final A
Medal Event
15:00 - Curling - Men's Gold Medal Game
16:30 - Figure Skating - Exhibition Gala
Medal Event
19:00 - Ice Hockey - Men's Bronze Medal Game - Game 29
February 28, 2010
Medal Event
9:30 - Cross-Country Skiing - Men's 50 km, Mass Start Classic
Medal Event
12:15 - Ice Hockey - Men's Gold Medal Game - Game 30
17:30 - General - Closing Ceremony



Аватар
arsenal
 
Мнения: 56
Регистриран на: Чет Мар 06, 2008 4:53 pm

Назад към Зимна олимпиада Ванкувър 2010 / Vancouver 2010 Winter Olympics

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron